Celoškolní meeting 2/2020

Vedení školyaktuality

Celoškolní meeting 2/2020

Na začátku 2. pololetí jsme se sešli v hale na celoškolním meetingu. Setkání zahájil náš školní orchestr a spolu se staršími kamarády vystoupili poprvé malí muzikanti z 2. a 3. tříd. Potlesk byl veliký. Každá třída pak prezentovala nejzajímavější projekt, výlet nebo akci. Dozvěděli jsme se o kuchařském soustředění třídy 4a a jejich adaptačním pobytu s názvem Pod pokličkou, o sociálních projektech tříd 4ab a 5a, o zahraničních pobytech, interaktivních pořadech prevence nebo o lednovém lyžáku. Postavit se na pódium není snadná věc, přesto mluvit do mikrofonu zvládli i naši prvňáčkové. Velká pochvala i pro Mravenečky, kteří malovali a prezentovali aktivní poslech vážné hudby. Přejeme všem hodně úspěchů ve 2. pololetí a uvidíme se v dubnu při předávání výsledků Deutscholympiade 2020. Link na video ZDE a ZDE.