Online škola

Podpora výuky jazyků v šesté a sedmé třídě
Flexibilita, pohodlí a kvalifikovaní učitelé. To vše nabízí naše online škola pro výuku německého jazyka.
Zjistěte více
Image
Image

Skvělá příprava na zkoušky

Naše Online škola je moderní a flexibilní vzdělávací platformou, která se zaměřuje na systematickou výuku německého jazyka. S kvalifikovanými učiteli a individuálním přístupem nabízíme žákům bezpečné prostředí, kde mohou rozvíjet své jazykové dovednosti z pohodlí domova. Díky interaktivním online hodinám, pravidelným hodnocením a individuální podpoře odborníků se žáci cítí motivováni a podporováni ve svém vzdělávání. V neposlední řadě je Online škola skvělou volbou pro ty, kteří se chtějí připravovat na jazykové zkoušky a přijímačky na gymnázia s rozšířenou výukou německého jazyka.

Jsme tu, abychom žákům poskytli kvalitní vzdělání, které jim otevře dveře k úspěšnému budoucímu studiu.

Záruka perspektivní budoucnosti

Proč si vybrat Online školu

Flexibilita a pohodlí


Online škola nabízí flexibilitu výuky, což umožňuje žákům studovat vlastním tempem a v pohodlí domova. Dítě tak může studovat v době, která mu nejlépe vyhovuje, a nemusí se řídit pevným rozvrhem.

Kvalifikovaní učitelé


Německý jazyk u nás vyučují pouze kvalifikovaní učitelé, kteří se neustále vzdělávají. Díky individuálnímu přístupu svým online žákům dokáží vždy poradit a motivovat je k lepším výkonům.

Příprava na přijímačky


Online škola je ideální přípravou na přijímačky na šesti či osmiletá gymnázia s jazykovým zaměřením. Umíme žáky připravit přímo na přijímačky na konkrétní gymnázium.

Příprava na zkoušky


Žáci mají v průběhu výuky možnost vyzkoušet si přípravu na mezinárodní zkoušky z německého jazyka Fit in Deutsch A2 v 6. třídě nebo Deutsches Sprachdiplom I. v 7. třídě. 
Podívejte se na ukázkovou výukovou hodinu.
Jak funguje Online škola?

Žák plní povinnou školní docházku na jiné ZŠ nebo gymnáziu. Dále v odpoledních nebo podvečerních hodinách, případně o víkendu pravidelně navštěvuje online hodiny německého jazyka. Pro zachování kontinuity doporučujeme výuku v intervalu 2 x týdně, ale je možné dohodnout každému žákovi individuální frekvenci.
Jednou za měsíc se koná prezenční hodina s učitelem, kdy dojde k prezenčnímu přezkoušení a možnosti osobně konzultovat vyučovanou látku s učitelem.

Učitel je zároveň individuálním poradcem žáka a rodičů, motivuje a podporuje žáka v dalším vzdělávání. Je možné se na něj kdykoliv obrátit s žádostí o radu nebo vyřešení případného problému.

Na závěr školního roku bude žák absolvovat zkoušku Fit in Deutsch A2 (6. třída), případně zkoušku Deutsches Sprachdiplom I. (7. třída).
V 7. třídě je možné v rámci Online školy připravovat žáka na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium s rozšířenou výukou německého jazyka, jako je například

 • Gymnázium Na Pražačce
 • Rakouské gymnázium v Praze
 • Gymnázium Čakovice

K výuce německého jazyka používá učitel a žák učebnice, které obsahově a tematicky navazují na probranou látku z páté třídy. Kvalita online hodin bude pravidelně vyhodnocována a budou probíhat online hospitace ze strany vedení školy. Online kurz německého jazyka je možné absolvovat jak individuálně, tak ve dvojici nebo ve větší skupině.

Ukázková hodina němčiny online

Kolik stojí Online škola?


Cenu stanovujeme individuálně.

Může vypadat například takto:

Při individuální výuce NJ 2 x týdně 3.600,- Kč za měsíc
Při výuce ve dvojici NJ 2 x týdně 1.800,- Kč za měsíc

Cena bude snížena, pokud bude vzdělávací skupina větší (3 a více žáků).
Absolvování jazykové zkoušky a příprava na přijímací zkoušky na šestileté gymnázium se hradí zvlášť podle skutečných nákladů.  Platba probíhá pololetně, případně dle dohody.

Zápis: do 30. 6. 2024

  Máte dotazy?

  Zeptejte se nás


  ZŠ německo-českého porozumění
  Chabařovická 1125/4
  182 00 Praha 8

  Image

  Ing. Pavla Krummackerová

  zástupkyně ředitelky školy
  +420 607 979 686
  Názory těch nejpovolanějších

  Co říkají rodiče našich žáků?


  Přečtěte si, jak naši školu hodnotí ti nejpovolanější. Zjistěte, jak naši školu popisují rodiče, kteří k nám poslali své děti a jaké zkušenosti s námi mají naši bývalí žáci.
  Více skutečných názorů
  Image

  Rastislav Ježovít

  tatínek Adama a Nely

  "Oceňuji velmi lidský, tolerantní, chápavý, vstřícný a individuální přístup a komunikaci učitelů a vedení školy. Atmosféra ve škole je příjemná, vedená ve stylu školy hrou, ze které si děti odnesou mnoho pěkných zážitků do života. Dvě z našich dětí chodí do základní školy a třetí tam určitě půjde."
  Image

  Andrea Novotná

  maminka Jáchyma

  "Velmi se mi líbí perfektní organizace výuky, výborná komunikace s vedením školy, učitelkou i vychovatelkou. Jáchym se do školy těší, ve třídě jsou skvělá parta, společně pracují na projektech a podnikají výlety nad rámec výuky. Školu ráda doporučuji dál, protože jsem skutečně nadšená, jak funguje."

  Chcete o nás zjistit více?

  Přijďte se k nám podívat na Den otevřených dveří!
  Zjistěte termíny